Kdybyste dali tepláky dítěti do školy před covidem, soudili by vás. Ted je nosí všichni. Protože se stali módním. Každý teď můžete nosit tepláky, protože se společnost rozhodla, že je to v pořádku. Média a noviny to udělali módní. A co není módní je souzeno společností.

Takže se musí stát něco módní, abyste to nosili jako tepláky?

Proto jsem vymyslela módní značku Být sebou. Jedná se o značku, která je zcela zdarma, která vám všem, pomůže najít vaši vlastní pravdu, individualitu, talenty a schopnosti. Odhalující tajemství vás samotných.

Umění Být sám sebou spočívá v jednoduchosti, prostě být sebou. Nemusíte dělat nic jen být sebou. Jen si představte, kdybychom byli všichni sami sebou, jaký by byl svět? A jak to vlastně vypadá, být sebou? Umění být sám sebou a nenechat se stáhnout soudy a kritikou druhých, spočívá v jednoduchosti Být sebou a nesoudit druhé že jsou jací jsou.

Jaké by to bylo, žít ve světě, kdy vás druzí nesoudí za to, že jste sami sebou? Co když vaše tělo, ví nejlíp, co je pro vás pravda?

Protože když budete sebou, nemusíte čekat na média a ostatní, až něco udělají módní nebo retro, ale můžete být módní už dnes a jak dlouho chcete. Tak začněte 3 2 1 TEĎ.

Jaké by to bylo žít ve světě, kdy vás druzí nesoudí za to, že jste sami sebou?
Jak by vypadal váš život a vaše tělo, vaše práce, kdybyste byli sami sebou?